موضوعات داغ

مصاحبه‌ی آقای حمیدرضا ترابی سرمربی باشگاه دوچرخه‌سواری بالابان

بالابان، پشتیبان حرفه‌ای‌ها

بالابان؛پشتیبان حرفه‌ای‌ها

اگر به دوچرخه‌سواری علاقه مندید و در رویاهایتان به قهرمانی در این رشته می‌اندیشید؛ بهتر است سری به باشگاه دوچرخه‌سواری بالابان بزنید. تیم دوچرخه‌سواری بالابان با حضور در تورنمنت‌های مختلف و کسب عناوین مهم سعی دارد تا به پیشرفت‌های مهم دیگری در این عرصه دست یابد.
حمید ترابی، سرمربی تیم بالابان در مورد حضور در تورنمنت های دوچرخه‌سواری سال 98 می‌گوید:
تیم دوچرخه‌سواری بالابان در سال 98 علاوه بر لیگ برتر کورسی جاده، در لیگ‌های کوهستان در دو بخش آقایان و بانوان و هم‌چنین در لیگ برتر کورسی جاده در رده‌ی جوانان حضور خواهد داشت.
ایشان اضافه کرد: ما در تلاشیم با انتخاب نفرات شایسته و برتر کشور و به خدمت گرفتن آنها، برنامه‌ریزی دقیق و علمی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و هم‌دلی و اتحاد بین همه‌ی اعضای تیم، سطح کیفی باشگاه را ارتقا داده و در سال جدید به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.
آقای ترابی چشم‌انداز فعالیت‌های باشگاه در رشته‌ی های مختلف دوچرخه‌سواری را تشریح کرد و گفت: هدف‌گذاری ما در مسابقات پیشِ رو، بهبود جایگاه سومی سال گذشته در مسابقات لیگ برتر کورسی جاده و تلاش برای رسیدن به سکو در همه‌ی رشته‌های دیگری است که در آنها حضور خواهیم داشت.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت رده‌های پایه در دوچرخه‌سواری، گفت: به منظور پشتوانه‌سازی برای باشگاه و کشور، برنامه‌های بلندمدتی در امر استعدادیابی رده‌های سنی پایه (نونهالان و نوجوانان) تدوین کرده‌ایم و در تلاشیم با کشف این استعدادها و آموزش‌های علمی و عملی به آنها دوچرخه‌سواران آینده‌داری به باشگاه و کشور معرفی کنیم.

منبع
وب‌سایت آخرین خبر
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن