اهداف و چشم‌اندازها

باشگاه بالابان با توجه به توانمندی‌های ارزشمند اعضای باشگاه، کادر فنی و تیم مدیریتی خود تلاش می‌کند تا ساختاری کاملاً حرفه‌ای برای باشگاه شکل دهد. بالابان به عنوان یک تیم برآمده از بخش خصوصی واقعی در مسابقات رشته‌های مختلف دوچرخه‌سواری اعم از جاده و کوهستان در دو بخش دانهیل و کراس‌کانتری حضور یابد. گسترش فعالیت‌ها در رده‌های پایه، تشکیل، توانمندسازی و گسترش فعالیت‌های باشگاه در بخش زنان، حضور در تورنمنت‌های بِین‌المللی و تبدیل شدن به یک باشگاه کانتیننتال از دیگر اهداف باشگاه در مسیر پیشِ‌رو است.

هدف اصلی باشگاه، شناخته‌شدن به عنوان یکی از برترین باشگاه‌های دوچرخه‌سواری کشور در همه‌ی رشته‌ها و رده‌های سنی و در هر دو شاخه‌ی زنان و مردان است.

حضور در مسابقات معتبر بین‌المللی و کسب مقام‌های برتر در آن مسابقات از دیگر اهداف باشگاه بالابان است.

گسترش دامنه‌ی فعالیت در رده‌های پایه و پرورش استعدادهای دوچرخه‌سواری بومی و کشوری و پوشش وسیع‌تر استعدادیابی از اولویت‌های پیش‌روی باشگاه بالابان است.

میزبانی مسابقات بین‌المللی، کشوری، برگزاری تورهای تفتان و ثامن، میزبانی تیم ملی دوچرخه سواری و برگزاری اردوهای مشترک اهدافی است که در آینده می توان به آنها در کنار حضور قدرتمند در رقابت‌های ملی و آسیایی توجه کرد.

بالابان در چشم‌انداز پنج‌ساله‌ی خود، تبدیل شدن به قطب ورزش دوچرخه‌سواری کشور و حضور به عنوان یک باشگاه معتبر در منطقه و آسیا را هدف‌گذاری کرده است.

ما در بالابان می‌خواهیم نه‌تنها نماینده‌ی شایسته‌ای برای سیستان و بلوچستان و مردم بزرگ‌وارش باشیم که به نماینده‌ای قدرت‌مند و شایسته برای ایران عزیز باشیم.

بستن